Mor Kalite
 
 
 Misyonumuz


Türk iş hayatının uluslararası seviyede rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişimini sağlamak amacıyla liderlik, yönetim ve kuruluşlarının iş performansını etkileyen uzmanlık alanlarında “Danışmanlık, Eğitim, ve Araştırma Hizmeti” vererek iş yönetiminde mükemmelliği birlikte yakalamak, Türkiye’nin bilgi dağarcığına katkıda bulunmak ve sürekli iyileşme prensibiyle topluma yarar sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın yüksek tatmin ve memnuniyetiyle Ulusal ve uluslararası ortamlarda hizmet almaktan övünç duyulan, vereceği danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile birey ve kurumların standartların üzerinde kalmasına katkıda bulunan lider firma olmaktır.

Değerlerimiz


Kalite
Profesyonellik
Müşteri Odaklılık
Takım Ruhu
Çalışanların Mutluluğu
Gizlilik
Güvenilirlik
Başarı
Değişim ve Gelişim
Uzmanlık
Profesyonellik
Değer Katma

 

 

Iso 9001 nedir?

Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların belirtildiği tanımlandığı, belgelendirme denetimine tabi olan; bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan standarttır ve verilen belgenin adıdır.

İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemine kurumsallaşmak ve sürekli iyileşmek isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler ihtiyaç duyar. Üretim Sektörü’nden Hizmet Sektörü’ne kadar tüm sektörlerde uygulanabilir. Firmaların bünyesindeki satınalma, üretim, kalite kontrol, pazarlama ve satış sonrası destek süreçlerinin iyi planlanmaması kontrol edilmemesi ve olası düzensizliklere karşı önlem alınmaması ürün ve hizmet kalitesinde düşüş, maliyetlerde artış, zaman kaybı, yanlış kurum imajı, müşteri şikayetleri gibi olumsuzluklar ve kayıplara sebep olmaktadır.

Mor Kalite © 2011